Vizyonumuz

Metin Tarakçı
Çağrı Merkezleri Derneği Başkanı


“Çok hassas dengelerin üzerine kurulmuş bir sektörün derneği olarak iletişim çalışmalarımızda bizi anlayan ve sektörün tamamına hâkim bir iletişim ajansı desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Alya İletişim ile çalıştığımız süre boyunca iletişim tarafında profesyonel hizmetin ne olduğunu görmüş olduk.

Markalarımız

Dinamik, ilkeli ve öncü marka danışmanlığı hizmetleri ile  yenilikçi,  fark yaratan ve katma değer üreten profesyonel bir şirket olma vizyonunu ile etkili iletişim staratejileri geliştirmek.

Rekabetçi bakış açısı

Hizmet verdiğimiz kurumların pazarlama iletişimi fırsatlarını değerlendirir,hedefleri doğrultusunda alternatif stratejiler geliştiririz.

Yeni nesil iletişim stratejileri

Yeni pazarlar ve iş ortaklıkları yaratmak için, inovatif projeler geliştirerek  gücünüze güç katmak için çalışırız. 

Güvenilir işortağı

Yolun başında el sıkıştığımız iş ortaklarımızla yıllar sonra da birlikte yürümeye devam etmekten gurur duyarız.                

Esra Öztezcan
Probil Genel Müdürü


Alya İletişim, birlikte çalıştığımız dönem boyunca bize her zaman en aktif hizmeti sunan iş ortağımız olmayı başardı. İletişimin müşteriye bire bir temas olduğu bilinciyle hareket eden ve her zaman müşterisine özel çözümler sunan Alya İletişim’e bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Bilgin Demir
Fly Mobile Türkiye Genel Müdürü


“Türkiye pazarına girmemizin ardın pazarlama ve marka yönetimi alanında  iş ortağı olarak Alya İletişim'i seçtik. Bu seçimimizin ne denli doğru olduğunu Türkiye lansmanımız ve sonrasındaki süreçte yakında görme fırsatımız oldu. Ekipte emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Rüştü Barkay
Nordman Rassman  Genel Müdürü


“Türkiye pazarına girdikten sonra iletişim tarafında iş ortağı olarak Alya’yı seçtik. Bu seçimimizin ne denli doğru olduğunu Türkiye lansmanımız ve sonrasındaki süreçte yakında görme fırsatımız oldu. Ekipte emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Bizim için kim ne dedi?

Gücümüz

ALYA İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Dijital zeka, dijital iletişim

Dünyadaki trendlerin öncü uygulayıcısı olarak  hizmet alanlarımızda uzmanlaşmanın ve derinleşmenin önemine inanırız.